Konaklı Mh. Kulak Caddesi No:33 ALANYA/ ANTALYA / TURKEY - Rezervasyon 0 (242) 565-1333

Aktiviteler

Anasayfa Aktiviteler

Aktiviteler

Konuklara, sahildeki su sporları merkezinde, her türlü kara, su ve extreme sporlar ile vücut ve ruhlarını dinlendirme imkanı sunulmaktadır.

Spa merkezi içinde bulunan Fitness Center’da koşu bandı, kondisyon bisikleti, kürek, step, merkez çok amaçlı gym aleti, halter sehpası, dumble set, adjustable bench mevcuttur.

1 adet mini futbol sahası. bulunmaktadır. Ayrıca misafirlerimiz  günlük aktiviteler arasında bulunan sabah jimnastiği, okçuluk, plaj voleybolu, dart, water polo, plates, su jimnastiği, su topu, havuz oyunları, dans kursları, step, futbol gibi çeşitli etkinliklere katılarak günlerini keyifli hale getirmektedir.

ÜCRET KARŞILIĞI SERVİSLERİMİZ

Motorlu su sporları, (Parasailing, Jetski, Waterski, Ringo, Banana, Sörf ve yelken dersleri), Dalgıç okulu,

YAZ SEZONU ÖZEL ORGANİZASYONLARI

Misafirlerin gündüzleri aqua park, zengin gündüz animasyon aktiviteleri ve her türlü sportif faaliyet ile vakit geçirmeleri sağlanırken; akşamları  uluslararası animasyon ekibinin hazırladığı zengin şov programları, dans şovları, canlı müzik ve konseptli partiler beğenilerine sunulmaktadır.

2019 yaz döneminde Limoncello Konaklı’da konaklayan misafirlerimiz aşağıda belirtilen özel organizasyonlarla gönüllerince eğlenecekler ve unutulmaz heyecanları tadacaklardır.

BEACH PARTY

Limoncello Konaklı’nın muhteşem sahilinde eğlenceyi doruklarda yaşayacaksınız.

Diğer tüm partilerde olduğu gibi alkollü-alkolsüz içecekler ve aperatifler gecenizde size eşlik edecektir.


Çocuk Klübü

Yiyecek & İçecek

Toplantı Salonları

Aktiviteler

Spa & Wellness

Aquapark & Havuzlar